25SAT22MSAT - Startech Dual mSATA SSD to 2.5" SATA RAID Adapter Converter
2x mSATA SSD to 2.5in SATA Adapter with RAID and 7mm Open Frame Housing (25SAT22MSAT) - Storage controller - 2 Channel - mSATA - RAID 0, 1, JBOD, BIG - SATA 6Gb/s - for P/N: BRACKET125PT, BRACKET125PTP, BRACKET225PT, BRACKET425F
6 in stock Incoming 6pc. Additional stock expected 28/05/26